Робимо те,
що любимо,
вже 11 років.

Ваш улюблений кейтеринг

2300

гостей
ФУРШЕТ

800

гостей
БеНКЕТ

1500

заходів
з 2007 року
CHC CATERING | наш підхід

У кожного заходу є своя
особливість — він неповторний!
І ми про це знаємо!

Історія компанії CHC починається в 2007 році, коли результатом роботи успішної івент-агенції став запуск власного кейтеринг-проекту Blancmanger — ресторану виїзного обслуговування, першими клієнтами якого стали колективи готелів Opera, Intercontinental і Radisson Blu.

Колосальний досвід в організації проектів і «багатонаціональне» меню, розроблене бренд-шефом Григорієм Руденко, який пройшов тоді стажування у власника однієї зірки Michelin, дозволяють втілювати в реальність будь-які примхи наших клієнтів: від затишного домашнього BBQ до весілля в стилі «Чехівських часів» з незабутнім «Царським» олів'є з раковими шийками.

Згодом Blancmanger перетворюється в невеликий сімейний бізнес і змінює свою назву на «Чудний Кейтеринг», що відповідало як формату ведення бізнесу, так і його наповненню (-;

І ось, тепер уже «Чудний Кейтеринг», розробляє індивідуальне меню для Кайлі Міноуг і її команди (проект Х-Фактор телеканалу СТБ), спільно з Villa Gross пригощає Франческо Сконьямільо, проводить презентації для монобрендових бутиків модного одягу, організовує фуршет для цікавого проекту «Гордість країни» і продовжує брати участь в організації сімейних свят улюблених клієнтів.

Якість роботи, легкість в спілкуванні, чудові смакові відчуття від страв, приготованих професіоналами своєї справи. Компанія зростає разом з набутим досвідом і перетворюється у стриманий, лаконічний бренд, який знає свою справу та надає кейтерингові послуги повного спектру — CHC catering.

Кейтеринг, який рекомендують друзям.

З повагою,
Іван Чудний
CEO CHC catering.